středa 2. března 2016

Něco o mě aneb proč zakládám blog?


Ahoj všichni,
vítám Vás na mém blogu. Nejprve se asi představím.Jmenuji se Adéla Vondrátová a je mi 18 let.Jsem Češka a přesně pocházím z Prahy. Stále studuji na střední škole a to na stavárně. Joo každý by si asi říkal co holka dělá na stavárně, je to sice těžká škola, ale mě baví. Můj obor je architektura a stavitelství. Skoro každý o mě říká, že jsem puntičkář. No a co. Mám ráda ve všem pořádek a potom se lépe ve všem orientuji ale co se týče uklizení v tom moc pečlivá nejsem. Znáte to, uklidíte a za pár hodin máte zase bordel. To jsem přesné já. :D Mám i celkem velkou rodinu a docela i hodně přátel, ale jen pár z nich jsou doopravdoví kamarádí, který se neozvou jen když něco potřebují. 
Stále se tu nabízí otázka o čem asi můj blog bude. Zajímám se o modu, kosmetiku a cestování.Nejen, že budu přidávat články o těchto třech věcech, ale také o mém životě a zajímavých věcí co prožiji třeba už jen mezi přáteli.
A proč jsem se vlastně rozhodla založit si blog? No jednoduše. Dneska jsem si tak říkala co bych mohla dělat a prohlížela jsem si google :D A náhle jéé blog na google. Tak jsem si s tím začala nějak hrát až jsem došla jsem, k prvnímu článku. Psaní mě docela baví. Od roku 2009 si píšu celkem pravidelně deník, normálně do knihy což dnes asi moc lidí nedělá. Už dlouho jsem přemýšlela, že bych začala natáčet videa ale na to přímo řečeno ''nemám koule''. Proto jsem si zvolila volbu blogu, kde se nemusím stydět a v podstatě ničeho bát. 
Dnešní článek není asi nic extra a je to v podstatě jen takoví úvod ale nějaký ten úvod to prostě chce. Vím, že bude dlouho trvat než budu mít více čtenářů ale když budou nějaké další otázky ohledně mě, ráda na vše odpovím.Můžete mě také sledovat na sociálních sítí a to na snapchatu: adelajda7 kde jsem poslední dobou hodně aktivní a na osobním instagramu: adelavondratova.
Pro dnešek se s Vámi už loučím. :*

Žádné komentáře:

Okomentovat